מקרר שארפ

מתכננים לרכוש מקרר חדש? המקרר הנוכחי שלכם עושה רעש גדול ומידי פעם אתם מגלים שהוא כבר לא עובד כמו פעם? תחשבו על איכות , נוחות ויופי ותגלו שהכי כדאי לקנות מקרר שארפ. מדובר באחד המקררים הכי נמכרים בעולם. הוא מגיע בעיצובים וגדלים שונים, כך שאין זה משנה אם אתם זקוקים למקרר גדול למשפחה, או למקרר קטן יותר לזוג שרק עכשיו התחתן, השוו מחירים במספר מקורות ובחרו את הדגם המתאים ביותר לצרכים שלכם. להלן כמה דברים שכדאי לשים אליהם לב לפני הרכישה.

מיקום המקפיא

במקררים של פעם, הייתה רק אפשרות אחת למיקום המקפיא. בחלק העליון של המקרר. היום המיקום הזה עדיין אפשרי, אבל נוספו אליו עוד אופציות. למשל ניתן לרכוש מקרר כאשר המקפיא ממוקם בחלק התחתון שלו. מדוע זה יותר יעיל? מכיוון שאנו עושים פחות שימוש במקפיא ויותר שימוש במקרר עצמו. כמו כן, אפשר לרכוש מקרר שארפ עם 4 דלתות כאשר הוא נמצא בחלק העליון מאחורי אחת הדלתות. כמובן שלא לכל אחד מתאים מקרר עם מקפיא תחתון. למשל לאנשים מבוגרים שקשה להם להתכופף יתאים יותר הדגם הקלאסי.

גודל המקרר

נפח המקרר נמדד בליטרים. אם תמיד היה לכם מקרר בגודל מסוים, והשימוש בו היה נוח ומעולם לא הייתה לכם בעיה של מקום, ממש לא כדאי לרכוש מקרר קטן יותר. במיוחד לא מקרר עם מקפיא קטן יותר.  אחת תמצאו את עצמכם בבעיה ותאלצו לדחוס את המוצרים בתוך המקרר לאחר הקניות. אם תמיד היה לכם מקרר קטן, הגיע הזמן להתחדש במקרר בנפח גדול . במקביל אל תשכחו למדוד את גובה ורוחב המקרר כדי לוודא שהוא מתאים לחלל שיועד אליו במטבח במיוחד אם אתם לא מתכננים לשפץ את המטבח ונשארים עם אותו המיקום. לא אחת קרה שאנשים שכחו למדוד במדויק את המקרר וגילו שהוא לא נכנס לחלל שבו עמד המקרר השנים

אחריות ועיצוב

חשוב לדאוג גם לפרטים הטכניים בעת רכישת מקרר. אחריות לפרק זמן סביר ועמידה בכל התקנים המחמירים. כמו כן, כדאי להזמין מקרר שמתאים לעיצוב של המטבח אבל יחד עם זאת שהוא יהיה מקרר יפה בפני עצמו. עם מקררי שארפ לא תהיה להם כל בעיה למצוא מוצר יפה מאוד.