מסיבת הכרויות בחג האהבה

לא קל בימנו למצוא בן או בת זוג חדשים. העידן הדיגיטלי אומנם מציע לנו שפע אפשרויות מעניינות להכיר בן או בת זוג דרך הרשת באמצעות מגוון אתרי הכרויות אונליין ואפליקציות שונות ומתקדמות אך הדבר לא בהכרח מתאים לכולם. כאשר חג האהבה, הולנטיין דיי, מתקרב לו מסיבת הכרויות בערב החג היא ההזדמנות נהדרת לרווקים שבינינו למצוא את החצי השני שלנו. במסיבת הכרויות אנחנו יכולים להכיר את בן או בת הזוג העתידיים שלנו. השתתפות במסיבה זו תעניק לנו ערב מהנה מאוד של בידור וחברה טובה. במסיבה נוכל להיות מי שאנחנו באמת באופן כנה וישיר בלי מסכות ובלי העמדות פנים – כך נוכל להכיר את האחד או את האחת שלנו ואפילו למצוא אהבת אמת.

הזדמנות פז להכיר אנשים חדשים

נשאלת השאלה האם במהלכה של מסיבת הכרויות אנחנו יכולים באמת להכיר אנשים חדשים וליצור זוגיות חדשה? התשובה לכך היא בהחלט כן. במסיבת הכרויות אנחנו יכולים להכיר אנשים חדשים בעלי תחומי עניין משותפים לתחומי העניין שלנו. כאשר אנחנו מגיעים ומשתתפים במסיבה אנחנו צריכים לבוא בראש פתוח ובלב פתוח. אנחנו צריכים להיות מוכנים להכיר אנשים חדשים ולהתחבר אליהם. במהלך המסיבה אנחנו לא צריכים לשבת על הבר ולחכות שיפנו אלינו אלא ליזום לבד וליצור קשר. אם אנחנו רואים במסיבה מישהי או מישהו שמוצא חן בעינינו כדאי לנו לפנות אליהם ולומר להם שהיינו רוצים להכיר אותם יותר טוב ובהמשך גם להציע לצאת לדייט אינטימי יותר.

היכרויות, למה זה כ"כ מורכב?

כל עולם ההיכרויות של פנויים ופניות הוא לרוב עניין סבוך ומורכב. למה כל כך קשה לנו להכיר בן או בת זוג? ולמה ככל שחולף הזמן זה הולך ונהיה קשה יותר? היכרויות מאז ומעולם היו נושא מורכב. למעשה רובנו לא תכננו להכיר את בן או בת הזוג שלנו והכרנו אותם במקרה במהלך הלימודים שלנו, בשכונה או דרך חברים. מי מאתנו שלא היה לו מזל להכיר את בן או בת הזוג שלנו באחד מצמתי החיים בוחר לעשות זאת במסגרת שנועדה במיוחד בשביל כך. כשזה מגיע להיכרות של בן או בת זוג פוטנציאליים אנחנו צריכים לקחת בחשבון שידחו אותנו. עם סבלנו דחיות רבות אנחנו צריכים לחשוב מה גורם לכך. יכול להיות שאנחנו משדרים חוסר ביטחון ודבר זה גורם לאנשים לדחות אותנו. יכול להיות גם שההופעה החיצונית שלנו לא מושכת ובמקרה זה כדאי לנו להתלבש יפה יותר. בסופו של דבר לכל סיר יש מכסה וגם אנחנו נכיר את המכסה שלנו, בתקווה במהרה בימנו…